Сотейник Aplus 1508 28 см
Aplus 1508 24 см28 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aplus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aplus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aplus 1508 28 см
Сковорода глибока d-28 см з гранітним покриттям A-PLUS 1508 | 1 039 грн. |
Сковорода з гранітним покриттям глибока 28 См з кришкою A-Plus 1508 | 1 130 грн. |
Глибока Сковорода A-Plus 28см 1508 | 1 045 грн. |
Модификації Aplus 1508
Ціни на Aplus 1508 |
---|---|---|---|---|
Aplus 1506 24 см | від 950 грн. | 1 пропозиція | ||
Aplus 1508 28 см | від 1 039 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →