Сковорідка для млинців Aplus 1484 20 см
Aplus 1484 20 см24 см |
|
Підходить для всіх видів плит, крім індукційних.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aplus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aplus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aplus 1484 20 см
Усі ціни 6 →Сковорода для млинців з гранітним покриттям A-PLUS 1484 20 см | 408 грн. |
Сковорода для млинців A-PLUS 20 см (1484) Гранітне покриття (BG18376) | 459 грн. |
Сковорода для млинців A-PLUS 20 см (1484) Гранітне покриття | 405 грн. |
Сковорода для млинців A-Plus 1484 Pizza pan млинна з гранітним покриттям 2 | 460 грн. |
Сковорода для млинців A-PLUS 20 см (1484) Гранітне покриття | 397 грн. |
Сковорода для млинців A-Plus 20 См Гранітне покриття 1484 | 480 грн. |
Модификації Aplus 1484
Ціни на Aplus 1484 |
---|---|---|---|---|
Aplus 1484 20 см | від 397 грн. | 8 пропозицій | ||
Aplus 1485 24 см | від 468 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →