Сковорідка Aplus 3009 24 см
Aplus 3009 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aplus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aplus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aplus 3009 24 см
Усі ціни 6 →A-PLUS AP-3009 | 986 грн. |
Сковорода глубокая A-Plus AP-3009 24 см | 1 298 грн. |
Сковорода глибока A-Plus AP-3009 24 см | 1 081 грн. |
Сковорода з кришкою 24 см A-Plus 3009 з мармуровим антипригарним покриттям | 1 049 грн. |
Сковорода глибока A-Plus AP-3009 24 см | 1 030 грн. |
Сковорода глибока мармурова 24 см з кришкою A-Plus 3009 | 990 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →