Сковорідка Aplus 1500 30 см
Відео 9Фото 7 |
Aplus 1500 30 см32 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aplus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aplus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aplus 1500 30 см
Сковорода двостороння для гриля і смаження A-Plus 30 см, 1500 | 1 049 грн. |
Сковорода - гриля подвійна A-Plus Double Pan 30 см Fp-1500 | 1 350 грн. |
Подвійна сковорода 30 см A-PLUS 1500 | 1 513 грн. |
Сковорода - гриль A-Plus FP-1500 подвійна Double Pan 30 см Антипригарне по | 1 499 грн. |
Відеоогляди
Модификації Aplus 1500
Ціни на Aplus 1500 |
---|---|---|---|---|
Aplus 1500 30 см | від 1 049 грн. | 5 пропозицій | ||
Aplus 1502 32 см | від 1 499 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →