Сковорідка для млинців Aplus 1113 20 см
Aplus 1113 20 см24 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aplus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aplus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aplus 1113 20 см
Сковорода для млинців A-PLUS 20 см (1113)(BG1553) | 379 грн. |
Сковорода для млинців A-PLUS 20 см (1113) | 325 грн. |
Сковорода млинна A Plus FP 113 20 см Black | 335 грн. |
Модификації Aplus 1113
Ціни на Aplus 1113 |
---|---|---|---|---|
Aplus 1113 20 см | від 325 грн. | 3 пропозиції | ||
Aplus 1115 24 см | від 383 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →