Apple iPad Pro 12.9 2017 256 ГБ / LTE
Відео 3Фото 8 | Товар застарів 23 672 грн. Один з найбільших і сучасних планшетних комп'ютерів на ринку, «середній брат» в сімействі iPad Pro 12.9 New, який від інших модифікацій відрізняється збільшеним до 256 ГБ об'ємом вбудованої пам'яті і підтримкою бездротових технологій на основі мереж 3G і 4G. В іншому перед нами той самий тонкий і продуктивний планшет. Модель оснащена чудовим екраном з діагоналлю 12,9 дюйма, роздільною здатністю 2732x2048 і спеціальними і олеофобним покриттям антивідблиску. В основі апаратної частини перебувати потужний 6-ядерний процесор Apple A10X, а підтримку йому забезпечують 4 ГБ оперативної пам'яті — ця зв'язка дозволяє впевнено долати навіть з вимогливими до ресурсів іграми і додатками. Вбудований модуль Wi-Fi підтримує швидкість обміну даними понад 1 Гбіт/с, а також може працюват...и в двох діапазонах частот: класичному 2,4 ГГц або 5 ГГц. І задня, і фронтальна камери оснащені відмінний сенсорами і здатні робити якісні і деталізовані фотографії; при цьому тильна до того ж вміє знімати відео в 4K і Slo‑mo. Заявлений виробником час автономної роботи становить 10 годин. До всього іншого пристрій, за традицією «яблучної» техніки, одягнене в стильний і тонкий металевий корпус. |
Один з найбільших і сучасних планшетних комп'ютерів на ринку, «середній брат» в сімействі iPad Pro 12.9 New, який від інших модифікацій відрізняється збільшеним до 256 ГБ об'ємом вбудованої пам'яті і підтримкою бездротових технологій на основі мереж 3G і 4G. В іншому перед нами той самий тонкий і продуктивний планшет. Модель оснащена чудовим екраном з діагоналлю 12,9 дюйма, роздільною здатністю 2732x2048 і спеціальними і олеофобним покриттям антивідблиску.
В основі апаратної частини перебувати потужний 6-ядерний процесор Apple A10X, а підтримку йому забезпечують 4 ГБ оперативної пам'яті — ця зв'язка дозволяє впевнено долати навіть з вимогливими до ресурсів іграми і додатками. Вбудований модуль Wi-Fi підтримує швидкість обміну даними понад 1 Гбіт/с, а також може працювати в двох діапазонах частот: класичному 2,4 ГГц або 5 ГГц. І задня, і фронтальна камери оснащені відмінний сенсорами і здатні робити якісні і деталізовані фотографії; при цьому тильна до того ж вміє знімати відео в 4K і Slo‑mo. Заявлений виробником час автономної роботи становить 10 годин. До всього іншого пристрій, за традицією «яблучної» техніки, одягнене в стильний і тонкий металевий корпус.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Епл зі своїми гаджетами зайняли на ринку дуже цікаву та прибуткову нішу. Вони продають тямущі пристрої для людей, яким не хочеться морочитися на дрібницях. Не впевнений, що я б дивився на їхні планшети, якби два роки тому не купив айфон. І процес пішов і пізніше, навесні цього року, був куплений свіжий Мак Бук Про, тому питання купівлі айпада було лише питанням часу. Це один з найбільших планшетних екранів на ринку і майже 12 дюймів для будинку це справді круто. Навіщо сидіти перед ноутбуком, якщо можна спокійно розвалитися на дивані з планшетом? )) Екран поза конкуренцією, у нього нестандартна роздільна здатність 2732x2048 пікселів і вона легко пояснюється якщо подивитися на показник щільності пікселів. 264-265 ppi це планшетний еплостандарт і вони старанно дотримуються його для всього модельного ряду. Окрім чудової матриці та захисного скла з олеофобним та антивідблисковим покриттям, тут з'явилася нова технологія адаптивної частоти розгортки. Тобто планшет сам вирішує, як швидко потрібно оновлювати екран. І це дійсно працює – при скролінгу довгих текстів чи іграх частота піднімається до 120 Гц, а при спокійному розміреному читанні опускається до 24 Гц. У результаті будь-яка динаміка виходить дуже плавною та приємною. Планшет неймовірно швидкий, епл нагородила його передовим процесором і поставила 4Гб пам'яті, що більше ніж у сьомого покоління айфона. Також потрібно згадати круту основну камеру. Вона захищена сапфіровим (!!) склом і окрім гарних фоток вміє знімати 4К або 1080р при 120 к/сек або 720р при 240 к/сек. Гідна батарея. Зазвичай висока ціна. У нас у країні не виявилася підтримка Apple SIM. Камбоджа, Пакистан і Панама LTE мережі вже побудували та успішно експлуатують, а у нас банальне 3G подається як велике досягнення. |
- Приставка 4G означає наявність у моделі GSM (LTE) модему, модулів a-gps, ГЛОНАСС і Геоміток
- Конектор 8-pin (Lighting)
- 4 динаміка по периметру корпусу
- Зйомка панорам в роздільній здатності до 63 МП.
Модификації Apple iPad Pro 12.9 2017
Ціни на Apple iPad Pro 12.9 2017 |
---|---|---|---|---|
Apple iPad Pro 12.9 2017 64 ГБ | від 15 023 грн. | 2 пропозиції | ||
Apple iPad Pro 12.9 2017 64 ГБ / LTE | від 30 200 грн. | 2 пропозиції | ||
Apple iPad Pro 12.9 2017 256 ГБ | від 38 542 грн. | 1 пропозиція | ||
Apple iPad Pro 12.9 2017 512 ГБ | від 39 850 грн. | 1 пропозиція | ||
Apple iPad Pro 12.9 2017 512 ГБ / LTE | від 33 547 грн. | 1 пропозиція |