Apple iPad Pro 12.9 2017 64 ГБ
Відео 3Фото 8 |
Молодший з «велетнів» загону Pro з дуже серйозними амбіціями. Рівних планшету за продуктивністю можна порахувати на пальцях однієї руки — велика потужність зв'язки 6-ядерного чипу Apple A10X і 4 ГБ «оперативки» практично не залишає шансів конкурентам. Завдяки істотного запасу продуктивності планшет підходить для виконання будь-яких завдань, будь то активний геймінг або ретуш в фоторедакторі.
Правильну передачу відтінків на дисплеї Apple iPad Pro 12.9 New 64GB забезпечує IPS-матриця з роздільною здатністю 2732х2048 пікселів. Екран також може похвалитися підтримкою HDR і динамічним зміною частоти оновлення (в межах від 24 до 120 Гц). Об'єм накопичувача даних на борту пристрою становить 64 ГБ, традиційно для техніки Apple підтримки карт пам'яті модель позбавлена. Крім того, в оснащенні гаджета немає модуля 3G. Витривалий акумулятор забезпечує до 10 годин автономної роботи планшета, хоча сам при цьому потребує досить тривалого часу підзарядки.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Епл зі своїми гаджетами зайняли на ринку дуже цікаву та прибуткову нішу. Вони продають тямущі пристрої для людей, яким не хочеться морочитися на дрібницях. Не впевнений, що я б дивився на їхні планшети, якби два роки тому не купив айфон. І процес пішов і пізніше, навесні цього року, був куплений свіжий Мак Бук Про, тому питання купівлі айпада було лише питанням часу. Це один з найбільших планшетних екранів на ринку і майже 12 дюймів для будинку це справді круто. Навіщо сидіти перед ноутбуком, якщо можна спокійно розвалитися на дивані з планшетом? )) Екран поза конкуренцією, у нього нестандартна роздільна здатність 2732x2048 пікселів і вона легко пояснюється якщо подивитися на показник щільності пікселів. 264-265 ppi це планшетний еплостандарт і вони старанно дотримуються його для всього модельного ряду. Окрім чудової матриці та захисного скла з олеофобним та антивідблисковим покриттям, тут з'явилася нова технологія адаптивної частоти розгортки. Тобто планшет сам вирішує, як швидко потрібно оновлювати екран. І це дійсно працює – при скролінгу довгих текстів чи іграх частота піднімається до 120 Гц, а при спокійному розміреному читанні опускається до 24 Гц. У результаті будь-яка динаміка виходить дуже плавною та приємною. Планшет неймовірно швидкий, епл нагородила його передовим процесором і поставила 4Гб пам'яті, що більше ніж у сьомого покоління айфона. Також потрібно згадати круту основну камеру. Вона захищена сапфіровим (!!) склом і окрім гарних фоток вміє знімати 4К або 1080р при 120 к/сек або 720р при 240 к/сек. Гідна батарея. Зазвичай висока ціна. У нас у країні не виявилася підтримка Apple SIM. Камбоджа, Пакистан і Панама LTE мережі вже побудували та успішно експлуатують, а у нас банальне 3G подається як велике досягнення. |
- Приставка 4G означає наявність у моделі GSM (LTE) модему, модулів a-gps, ГЛОНАСС і Геоміток
- Конектор 8-pin (Lighting)
- 4 динаміка по периметру корпусу
- Зйомка панорам в роздільній здатності до 63 МП.
Модификації Apple iPad Pro 12.9 2017
Ціни на Apple iPad Pro 12.9 2017 |
---|---|---|---|---|
Apple iPad Pro 12.9 2017 64 ГБ | від 15 023 грн. | 2 пропозиції | ||
Apple iPad Pro 12.9 2017 64 ГБ / LTE | від 30 200 грн. | 2 пропозиції | ||
Apple iPad Pro 12.9 2017 256 ГБ | від 38 542 грн. | 1 пропозиція | ||
Apple iPad Pro 12.9 2017 512 ГБ | від 39 850 грн. | 1 пропозиція | ||
Apple iPad Pro 12.9 2017 512 ГБ / LTE | від 33 547 грн. | 1 пропозиція |