Кухонна мийка Franke Urban UBG 611-78 XL 114.0574.975 780x500
Фото 12 |
Franke Urban UBG 611-78 XL 114.0574.975 |
|
Додатково може комплектуватися коландером. Намічені на кресленні отвори під змішувач вибиваються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Urban UBG 611-78 XL 114.0574.975 780x500
Усі ціни 195 →Кухонна мийка Franke Urban UBG 611-78 XL чорний 114.0699.233 | 9 337 грн. |
Franke Franke Urban UBG 611-78 XL (114.0701.799) 114.0701.799 | 9 159 грн. |
Кухонная мойка Franke Urban UBG 611-78 XL (114.0701.799) гранитная - врезн | 8 946 грн. |
Franke Urban UBG 611-78 XL | 9 184 грн. |
Кухонна мийка Franke Urban, бежева (114.0574.978) 114.0574.978 | 9 184 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →