Кухонна мийка Franke Urban UBG 610-78 114.0574.961 780x500
Фото 8 |
Franke Urban UBG 610-78 114.0574.961 560x500780x500 |
|
Додатково може комплектуватися коландером
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Urban UBG 610-78 114.0574.961 780x500
Усі ціни 13 →Мийка з сифоном граніт UBG 610-78 онікс Franke 114.0574.960 | 8 818 грн. |
Кухонная мойка Franke Urban UBG 610-78 (114.0574.960) гранитная - врезная | 9 875 грн. |
Мийка Franke UBG 610-78 114.0574.961 білий | 6 580 грн. |
Кухонна мийка Franke Urban Ubg 610-78 Onyx (1140582796) | 12 054 грн. |
Franke Urban Ubg 610-78 Onyx (1140582796) | 11 760 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Franke Urban UBG 610-78 114.0574.961
Ціни на Franke Urban UBG 610-78 114.0574.961 |
---|---|---|---|---|
Franke Urban UBG 610-50 114.0595.380 560x500 | від 6 777 грн. | 84 пропозиції | ||
Franke Urban UBG 610-78 114.0574.961 780x500 | від 5 264 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →