Душова кабіна AquaStream Premium 120 120x80 ліва
Фото 4 |
AquaStream Premium 120 LC L 120x80 ліва 120x80 права |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AquaStream Premium 120 120x80 ліва
Душова кабіна AquaStream Premium 120LB лівостороння на дві двері 120х80х19 | 17 442 грн. |
Душевая кабина AquaStream Premium 120LB левосторонняя на две двери 120х80х | 17 442 грн. |
Душова кабіна AquaStream Premium 120LB лівостороння на дві двері 120х80х19 | 17 442 грн. |
Душова кабіна AQUASTREAM Premium 120 LB лівобічна сіре скло з піддоном | 18 360 грн. |
Душова кабіна AQUASTREAM Premium 120 LC лівобічна прозоре скло з піддоном | 17 720 грн. |
Модификації AquaStream Premium 120
Ціни на AquaStream Premium 120 |
---|---|---|---|---|
AquaStream Premium 120 120x80 ліва | від 17 442 грн. | 5 пропозицій | ||
AquaStream Premium 120 120x80 права | від 16 834 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →