Насосна станція Optima Jet 150 Prime-50
Фото 3 |
Optima Jet 150 Prime-50 відцентровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Optima 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Optima.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Optima Jet 150 Prime-50
Усі ціни 20 →Optima JET150 PRIME | 5 780 грн. |
Насосна станція Optima JET150 PRIME-50 1.5 кВт на гребінці 171013032289 | 8 391 грн. |
Насосная станция Optima JET150 PRIME-50 1,5кВт на гребенке | 8 360 грн. |
Насосная станция Optima JET150 PRIME-50 1,5кВт на ГРЕБЁНКЕ | 8 391 грн. |
Optima JET150 PRIME | 5 780 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →