Насосна станція Optima Jet 100-PL-50 Inox
Optima Jet 100-PL-50 Inox відцентровий 24 л50 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Optima 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Optima.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Optima Jet 100-PL-50 Inox
Усі ціни 16 →Насосна станція OPTIMA відцентрова для чистої води JET100-PL-50INOX 1100Вт | 8 442 грн. |
Насосная станция Optima JET100-PL-50INOX 1,1кВт чугун на гребенке | 8 129 грн. |
Насосная станция Optima JET100-PL-50INOX 1,1кВт чугун длинный на гребёнке | 8 169 грн. |
OPTIMA JET100-PL-50INOX 1,1кВт | 8 169 грн. |
Насосна станція Optima JET100-PL-50INOX 1,1кВт на гребінці (8149) 00000814 | 8 169 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації Optima Jet 100-PL-50 Inox
Ціни на Optima Jet 100-PL-50 Inox |
---|---|---|---|---|
Optima Jet 100-PL-24 Inox | від 5 788 грн. | 39 пропозицій | ||
Optima Jet 100-PL-50 Inox | від 7 515 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →