Термопаста ARCTIC TP-2 120x20x0.5mm (2-pack) (ACTPD00012A)
Фото 4 |
ARCTIC TP-2 120x20x0.5mm (2-pack) |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ARCTIC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ARCTIC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ARCTIC TP-2 120x20x0.5mm (2-pack)
Усі ціни 11 →Arctic Thermal Pad 120x20x0.5mm 2-pack (ACTPD00012A) | 400 грн. |
Arctic Thermal Pad 120x20x0.5mm 2-pack (ACTPD00012A) | 400 грн. |
Прокладка Arctic Thermal pad 120x120mm t 0.5mm 2pcs (ACTPD00012A) ACTPD000 | 238 грн. |
Arctic Thermal Pad 120 x 20 х 0.5 мм 2 шт (ACTPD00012A) | 220 грн. |
Arctic Thermal Pad TP-2 120x20x0.5mm 2 in 1 kit (ACTPD00012A) ACTPD00012A | 189 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації ARCTIC TP-2 120x20x0.5mm (2-pack)
Ціни на ARCTIC TP-2 120x20x0.5mm (2-pack) |
---|---|---|---|---|
ARCTIC TP-2 120x20x0.5mm (2-pack) | від 169 грн. | 11 пропозицій | ||
ARCTIC TP-2 120x20x1.0mm (2-pack) | від 504 грн. | 1 пропозиція | ||
ARCTIC TP-2 120x20x1.5mm (2-pack) | від 399 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →