Термопаста ARCTIC TP-2 120x20x1.0mm (ACTPD00010A)
Фото 4 |
ARCTIC TP-2 120x20x1.0mm |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ARCTIC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ARCTIC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ARCTIC TP-2 120x20x1.0mm
Усі ціни 8 →Прокладка Arctic Thermal pad 120x120mm t 1.0mm (ACTPD00010A) ACTPD00010A | 325 грн. |
Arctic Thermal Pad TP-2 120x20x1mm (ACTPD00010A) ACTPD00010A | 169 грн. |
Arctic Thermal pad 120x120mm t 1.0mm (ACTPD00010A) ACTPD00010A | 158 грн. |
Arctic Thermal Pad 120x20x1.0mm (ACTPD00010A) ACTPD00010A | 299 грн. |
Термопрокладка Arctic Thermal Pad 120 x 20 х 1 мм (ACTPD00010A) | 169 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →