Овочечистка Fissman 8484
Фото 4 |
Fissman 8484 |
|
3 варіанти оформлення рукояті: огірок, кукурудза, морква.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman 8484
Усі ціни 6 →Овощечистка Y-формы Fissman 14см PR-8484.YP (ассорт.) | 109 грн. |
Ніж для чищення овочів Fissman Y-форма (8484) | 85 грн. |
Овощечистка Y-формы Fissman 14см PR-8484.YP (ассорт.) 8484 | 109 грн. |
Овощечистка Fissman Y-форми 14см Зелена (8484.1) | 117 грн. |
Овощечистка Fissman Y-форми 14см Жовта (8484.2) | 117 грн. |
Овощечистка Fissman Y-форми 14см Помаранчева (8484.3) | 117 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →