Сковорідка Edenberg EB-14138 28 см
Відео 1Фото 17 |
Edenberg EB-14138 24 см28 см |
|
Підходить для всіх видів плит.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-14138 28 см
Усі ціни 15 →EDENBERG EB-14138 | 1 069 грн. |
Глубока сковорода Edenberg 28*5 см з мармуровим покриттям та кришкою (EB-1 | 899 грн. |
Сковорода глубокая с крышкой Edenberg EB-14138 28 см | 1 407 грн. |
Сковорода Edenberg EB-14138 глибока з кришкою та антипригарним покриттям 2 | 981 грн. |
Глибока сковорода з кришкою з литого алюмінію 28x6 см Edenberg EB-14138 | 1 112 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Edenberg EB-14138
Ціни на Edenberg EB-14138 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-14136 24 см | від 682 грн. | 15 пропозицій | ||
Edenberg EB-14138 28 см | від 845 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →