Умивальник Catalano Green Up 80 800 мм (180GRUP00)
Фото 3 |
Catalano Green Up 80 |
|
Додатково може комплектуватись тримачем рушника
Додатково може комплектуватися тримачем рушника.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Catalano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Catalano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Catalano Green Up 80 800 мм
Умивальник настінний Catalano Green Up 800 x 520 арт.180GRUP00 180GRUP00 | 12 338 грн. |
Раковина керамічна 80 см Catalano Green (180GRUP00) | 12 338 грн. |
Настінний умивальник Catalano Green Up 800 x 520 180GRUP00 | 12 338 грн. |
Модификації Catalano Green Up 80
Ціни на Catalano Green Up 80 |
---|---|---|---|---|
Catalano Green Up 80 800 мм | від 12 338 грн. | 3 пропозиції | ||
Catalano Green Up 100 1000 мм | від 15 750 грн. | 3 пропозиції | ||
Catalano Green Up 120 1200 мм | від 19 688 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →