Плита Borgio GG 540 S MBBL сріблястий
Фото 10 |
Borgio GG 540 S MBBL сріблястий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borgio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borgio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Borgio GG 540 S MBBL сріблястий
Газова плита Borgio GG 540 S MBBL | 9 869 грн. |
Borgio GG 540 S MBBL GG540SMBBL | 10 389 грн. |
Плита кухонная Borgio GG 540 S MBBL | 10 651 грн. |
Плита газова Borgio GG 540 S MBBL | 10 389 грн. |
Плита газова BORGIO GG 540S MBBL | 10 389 грн. |
Модификації Borgio GG 540 S MBBL
Ціни на Borgio GG 540 S MBBL |
---|---|---|---|---|
Borgio GG 540 W MBBL білий | від 9 025 грн. | 16 пропозицій | ||
Borgio GG 540 B MBBL коричневий | від 8 255 грн. | 17 пропозицій | ||
Borgio GG 540 S MBBL сріблястий | від 9 869 грн. | 5 пропозицій | ||
Borgio GG 540 BL MBBL чорний | від 9 757 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →