Плита Borgio GG 540 B MCBL коричневий
Borgio GG 540 B MCBL коричневий білий коричневий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borgio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borgio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Borgio GG 540 B MCBL коричневий
Усі ціни 8 →Плита газова Borgio GG 540B MСBL (cast iron) | 10 049 грн. |
Плита газова Borgio GG 540B MCBL cast iron | 10 319 грн. |
Плита Borgio GG 540B MCBL | 10 864 грн. |
Плита Borgio GG 540B MCBL | 10 562 грн. |
Плита Borgio GG 540B MCBL | 10 049 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Borgio GG 540 B MCBL
Ціни на Borgio GG 540 B MCBL |
---|---|---|---|---|
Borgio GG 540 W MCBL білий | від 10 319 грн. | 9 пропозицій | ||
Borgio GG 540 B MCBL коричневий | від 10 049 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →