Неттоп Artline Business B14 B14v17Win
від 10 985 до 14 799 грн. Порівняти ціни 19 →Проц:Celeron, N5105, 2 ГГц ОЗП:4 ГБ Відео:HD Graphics Накопичувач:120 ГБ |
Модифікації Artline Business B14 12
Характеристики
Artline Business B14 B14v17Win |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline Business B14 B14v17Win
Колір:
Сортувати
Комп'ютер ARTLINE Business B14 Windows 11 Pro (B14v17Win) B14v17Win | 11 016 грн. |
Комп'ютер ARTLINE Business B14 Windows 11 Pro (B14v17Win) | 11 016 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) Artline Business B14 Windows 11 Pro (B14v17Win | 14 179 грн. |
Персональный компьютер (ПК) Artline Business B14 Windows 11 Pro (B14v17Win | 14 047 грн. |
Комп`ютер ARTLINE Business B14 Windows 11 Pro (B14v17Win) B14v17Win | 11 016 грн. |
ще пропозиції 14 → |
Закрити
Рекомендуємо