Моноблок Artline Gaming G79 G79v49
Відео 20Фото 18 | від 45 913 до 46 686 грн. Порівняти ціни 9 →Проц:Core i5, 12400F, 2.5 ГГц ОЗП:32 ГБ Відео:GeForce RTX 4060, 8 ГБ Накопичувач:1000 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації Artline Gaming G79 60
Характеристики
Artline Gaming G79 G79v49 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline Gaming G79 G79v49
Сортувати
Моноблок ARTLINE Gaming G79 (G79v49) G79v49 | 46 686 грн. |
Моноблок ARTLINE Gaming G79 (G79v49) | 46 686 грн. |
Моноблок ARTLINE Gaming G79 (G79v49) Black | 46 686 грн. |
Моноблок 27" ARTLINE Gaming G79 (G79v49) G79v49 | 46 686 грн. |
Artline Gaming G79 (G79v49) GamingG79(G79v49) | 46 685 грн. |
Artline G79v49 | 46 686 грн. |
Моноблок ARTLINE Gaming G79 (G79v49) G79v49 | 45 913 грн. |
Моноблок ARTLINE Gaming G79 (G79v49) | 46 685 грн. |
Моноблок ARTLINE Gaming G79 (G79v49) | 46 686 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо