Персональний комп'ютер Artline Overlord X57 GT502v12Win
Відео 1Фото 10 | від 193 797 до 213 384 грн. Порівняти ціни 19 →2023 рікOverlord (ігрові)ігровийпотужний ПК16 ядерDDR5дискретнаWi-FiBluetoothзвук 7.1підтримка VRUSB C gen2x2 Проц:Ryzen 9, 7950X3D, 4.2 ГГц ОЗП:32 ГБ Відео:GeForce RTX 4090, 24 ГБ Накопичувач:2000 ГБ |
Модифікації Artline Overlord X57 42
Характеристики
Artline Overlord X57 GT502v12Win |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline Overlord X57 GT502v12Win
Колір:
Сортувати
Комп'ютер ARTLINE Overlord GT502v12Win | 203 253 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) Artline Overlord GT502 (GT502v12Win) | 199 881 грн. |
Персональный компьютер (ПК) Artline Overlord GT502 (GT502v12Win) | 197 977 грн. |
Персональный компьютер ARTLINE Overlord GT502 (GT502v12Win) GT502v12Win | 203 253 грн. |
Artline ARTLINE Overlord GT502 (GT502v12Winw) GT502v12Winw | 204 351 грн. |
ще пропозиції 14 → |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо