Персональний комп'ютер Artline WorkStation W98 W98v61Win
Фото 37 | від 86 084 до 87 651 грн. Порівняти ціни 10 →2023 рікWorkStation (для роботи)настільнийпотужний ПК12 ядердискретнаSSD+SSD (2 диски)Wi-FiBluetoothзвук 7.1підтримка VRHDMI 2 штUSB C gen2x2Windows 11 Проц:Ryzen 9, 7900X, 4.7 ГГц ОЗП:32 ГБ Відео:GeForce RTX 3060 Ti, 8 ГБ Накопичувач:1000 ГБ ОС:Windows 11 Pro |
Модифікації Artline WorkStation W98 18
Характеристики
Artline WorkStation W98 W98v61Win |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline WorkStation W98 W98v61Win
Сортувати
Робоча станція ARTLINE WorkStation W98v61Win | 87 651 грн. |
Комп'ютер ARTLINE WorkStation W98 (W98v61Win) | 87 651 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) Artline WorkStation W98 (W98v61Win) | 86 904 грн. |
Персональный компьютер (ПК) Artline WorkStation W98 (W98v61Win) | 86 084 грн. |
Графическая станция ARTLINE WorkStation W98 (W98v61Win) W98v61Win | 87 651 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Рекомендуємо