Персональний комп'ютер Artline WorkStation W97 W97v26Win
Фото 18 | від 86 838 до 88 083 грн. Порівняти ціни 10 →2023 рікWorkStation (для роботи)настільний16 ядердискретнаSSD+SSD (2 диски)Wi-FiBluetoothзвук 7.1підтримка VRHDMI 2 штUSB C gen1USB C gen2USB C gen2x2Windows 11 Проц:Core i7, 13700KF, 2.5 ГГц ОЗП:64 ГБ Відео:GeForce RTX 3060 Ti, 8 ГБ Накопичувач:1000 ГБ ОС:Windows 11 Pro |
Модифікації Artline WorkStation W97 36
Характеристики
Artline WorkStation W97 W97v26Win |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline WorkStation W97 W97v26Win
Сортувати
Робоча станція ARTLINE WorkStation W97v26Win | 88 083 грн. |
Комп'ютер ARTLINE WorkStation W97 (W97v26Win) | 88 083 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) Artline WorkStation W97 (W97v26Win) | 87 883 грн. |
Персональный компьютер (ПК) Artline WorkStation W97 (W97v26Win) | 86 838 грн. |
Графическая станция ARTLINE WorkStation W97 (W97v26Win) W97v26Win | 88 083 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Рекомендуємо