Умивальник Miraggio Viola 1200 L 0002660 1200 мм
Фото 9 |
Miraggio Viola 1200 L 0002660 1000 мм1200 мм |
|
Матеріал умивальника на 80% складається з меленої мармурової крихти та на 20% з поліефірної смоли з добавками. Поверхня витримує перепади температур (± 65 °C), стійка до ультрафіолету, міцна, поглинає звуки.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Miraggio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Miraggio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Miraggio Viola 1200 L 0002660 1200 мм
Усі ціни 8 →Умивальник Miraggio Viola 1200 L, miramarble, білий глянцевий 60220241550 | 11 490 грн. |
Miraggio Miraggio Умивальник VIOLA 1200 L | 11 490 грн. |
Умывальник VIOLA 1200 L Miraggio 120x46 miraggio-0002660 | 11 490 грн. |
Умивальник VIOLA 1200 L (0002660) 0002660 | 11 490 грн. |
Умывальник Miraggio Viola 1200 L глянцевый 0002660 | 11 490 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Miraggio Viola 1200 L 0002660
Ціни на Miraggio Viola 1200 L 0002660 |
---|---|---|---|---|
Miraggio Viola 1000 L 0002658 1000 мм | від 10 086 грн. | 9 пропозицій | ||
Miraggio Viola 1200 L 0002660 1200 мм | від 11 490 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →