Відеокарта ASRock Radeon RX 7900 XT Phantom Gaming 20GB OC (RX7900XT PG 20GO)
Фото 6 |
ASRock Radeon RX 7900 XT Phantom Gaming 20GB OC |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ASRock 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ASRock.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ASRock Radeon RX 7900 XT Phantom Gaming 20GB OC
Відеокарта ASRock Radeon Rx 7900 Xt Phantom Gaming 20GB Oc (RX7900XT Pg 20 | 34 532 грн. |
Видеокарта ASRock Radeon Rx 7900 Xt Phantom Gaming 20GB Oc (RX7900XT Pg 20 | 34 201 грн. |
Відеокарта ASRock Radeon RX 7900 XT Phantom Gaming 20GB OC (RX7900XT PG 20 | 36 916 грн. |
Видеокарта ASRock Radeon RX 7900 XT Phantom Gaming 20GB GDDR6 (RX7900XT PG | 36 772 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →