Моноблок Asus Touch AiO N4500 E1600WKAT-BA004M (90PT0391-M00CN0)
Фото 8 | від 23 879 до 34 387 грн. Порівняти ціни 17 →2024 рікExpertCenter (бізнес)моноблокSSDWi-FiBluetoothсенсорний дисплейUSB C gen1USB C gen2кардридер Проц:Celeron, N4500, 1.1 ГГц ОЗП:8 ГБ Відео:UHD Graphics Накопичувач:256 ГБ ОС:DOS |
Модифікації Asus Touch AiO N4500 3
Характеристики
Asus Touch AiO N4500 E1600WKAT-BA004M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Asus Touch AiO N4500 E1600WKAT-BA004M
Колір:
Сортувати
Моноблок Asus E1600WKAT-BA004M (90PT0391-M00CN0) | 24 443 грн. |
Комп'ютер ASUS E1600WKAT-BA004M Touch AiO / N4500, 8, 256 (90PT0391-M00CN0 | 25 448 грн. |
Моноблок Asus E1600WKAT-BA004M Black (90PT0391-M00CN0) | 23 999 грн. |
Компьютер ASUS E1600WKAT-BA004M Touch AiO/N4500, 8, 256 (90PT0391-M00CN0) | 24 181 грн. |
ASUS E1600WKAT-BA004M (90PT0391-M00CN0) | 24 190 грн. |
ще пропозиції 12 → |
Закрити
Рекомендуємо