Моноблок Asus Touch AiO N4500 E1600WKAT-BD164M (90PT0391-M00SD0)
Фото 8 | від 26 999 до 31 706 грн. Порівняти ціни 14 →2024 рікExpertCenter (бізнес)моноблокSSDWi-FiBluetoothсенсорний дисплейUSB C gen1USB C gen2кардридер Проц:Celeron, N4500, 1.1 ГГц ОЗП:8 ГБ Відео:UHD Graphics Накопичувач:256 ГБ ОС:DOS |
Модифікації Asus Touch AiO N4500 3
Характеристики
Asus Touch AiO N4500 E1600WKAT-BD164M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Asus Touch AiO N4500 E1600WKAT-BD164M
Колір:
Сортувати
Моноблок Asus E1600WKAT-BD164M (90PT0391-M00SD0) | 27 498 грн. |
Компьютер ASUS E1600WKAT-BD164M Touch AiO / N4500, 8, 256, BATTERY 42WHrs, | 27 151 грн. |
ASUS E1600WKAT-BD164M (90PT0391-M00SD0) | 27 290 грн. |
Комп'ютер ASUS E1600WKAT-BD164M Touch AiO / N4500, 8, 256, BATTERY 42WHrs, | 26 999 грн. |
Asus ASUS E1600WKAT-BD164M (90PT0391-M00SD0) 90pt0391-m00sd0 | 26 999 грн. |
ще пропозиції 9 → |
Закрити
Рекомендуємо