Моноблок Asus Touch AiO N4500 E1600WKAT-BA107M (90PT0391-M00LH0)
Фото 8 | від 26 190 до 34 782 грн. Порівняти ціни 19 →2024 рікExpertCenter (бізнес)моноблокSSDWi-FiBluetoothсенсорний дисплейUSB C gen1USB C gen2кардридер Проц:Celeron, N4500, 1.1 ГГц ОЗП:8 ГБ Відео:UHD Graphics Накопичувач:256 ГБ ОС:DOS |
Модифікації Asus Touch AiO N4500 3
Характеристики
Asus Touch AiO N4500 E1600WKAT-BA107M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Asus Touch AiO N4500 E1600WKAT-BA107M
Колір:
Сортувати
Моноблок Asus E1600WKAT-BA107M (90PT0391-M00LH0) | 27 498 грн. |
Моноблок 15.6" ASUS E1600WKAT-BA107M (90PT0391-M00LH0) 90PT0391-M00LH0 | 26 999 грн. |
Моноблок Asus E1600WKAT-BA107M Black (90PT0391-M00LH0) | 26 999 грн. |
Компьютер ASUS E1600WKAT-BA107M/N4500, 8, 256, BATTERY 42W (90PT0391-M00LH | 26 999 грн. |
ASUS E1600WKAT-BA107M (90PT0391-M00LH0) | 27 290 грн. |
ще пропозиції 14 → |
Закрити
Рекомендуємо