Неттоп Asus ExpertCenter PN64 PN64-BB3012MD
Відео 6Фото 14 | від 16 399 до 21 528 грн. Порівняти ціни 23 →Проц:Core i3, 1220P, 1.1 ГГц ОЗП:8 ГБ Відео:Iris Xe Graphics Накопичувач:256 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації Asus ExpertCenter PN64 3
Характеристики
Asus ExpertCenter PN64 PN64-BB3012MD |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Asus ExpertCenter PN64 PN64-BB3012MD
Колір:
Сортувати
ASUS PN64-BB3012MD (90MR00U2-M000C0) | 16 670 грн. |
Неттоп asus pn64-bb3012md (90mr00u2-m000c0) | 18 656 грн. |
Неттоп ASUS PN64-BB3012MD MFF (90MR00U2-M000C0) 90MR00U2-M000C0 | 16 574 грн. |
Персональный компьютер неттоп ASUS PN64-BB3012MD MFF, Intel i3-1220P, 2*SO | 17 476 грн. |
ASUS PN64-BB3012MD (90MR00U2-M000C0) | 16 670 грн. |
ще пропозиції 18 → |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо