Ноутбук Asus ROG Strix G17 2023 G713PI [G713PI-HX049] (90NR0GG4-M005T0)
Фото 18 | від 64 799 до 75 499 грн. Порівняти ціни 34 →2023 рікROG Strixігровийавтономний+144 ГцDDR5дискретнаSSD M.2Wi-Fi 6Eшвидка зарядкаCyberpank 2077підсвічування Дисплей:17.3 ", 1920x1080 (16:9) Процесор:Ryzen 9, 7845HX, 3 ГГц Відеокарта:RTX 4070 ОЗП:16 ГБ Накопичувач:SSD M.2, 1024 ГБ ОС:без ОС Вага ноутбука:2.8 кг |
Модифікації Asus ROG Strix G17 2023 G713PI 16
Характеристики
Asus ROG Strix G17 2023 G713PI [G713PI-HX049] |
|
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Asus ROG Strix G17 2023 G713PI [G713PI-HX049]
Колір:
Сортувати
Asus ROG Strix G17 G713PI-HX049 (90NR0GG4-M005T0) Eclipse Gray 90NR0GG4-M0 | 69 999 грн. |
ASUS ROG Strix G17 2023 G713PI-HX049 (90NR0GG4-M005T0) | 64 799 грн. |
ASUS ROG Strix G17 G713PI-HX049 90NR0GG4-M005T0 | 65 769 грн. |
ASUS ROG Strix G17 2023 G713PI-HX049 (90NR0GG4-M005T0) | 64 799 грн. |
Ноутбук ASUS ROG Strix G17 G713PI-HX049 (90NR0GG4-M005T0) | 68 927 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Рекомендуємо