Монітор Asus ROG Strix XG27AQ 27 " чорний
Відео 13Фото 6 |
Високоякісний геймерський монітор з швидкодіючим 27-дюймовим екраном wqhd-роздільної здатності, поліпшеним колірним охопленням, повноцінною підтримкою зображень з розширеним динамічним діапазоном (HDR) і вбудованими стереодинаміками (2х2 Вт). Виробником позиціонується як продукт верхньої цінової категорії, призначений для вимогливих геймерів. Цю модель можна сміливо рекомендувати початківцям і досвідченим кіберспортсменам.
В основі монітора Asus ROG Strix XG27AQ лежить швидкодіюча IPS-матриця з роздільною здатністю 2560х1440 і підсвічуванням WhiteLED без мерехтіння. Вона здатна забезпечити час відгуку 1 мс GtG, що в сукупності з високою частотою оновлення екрану 170 Гц дозволяє швидко створювати яскраве і гранично чітке зображення без змазування і артефактів. У будь-яких, навіть найбільш напружених і динамічних ігрових ситуаціях користувач може розраховувати на найвищу плавність відображення, а технологія AMD FreeSync повністю виключає неприємні розриви кадрів. Екран монітора має напівглянцеве покриття антивідблиску і забезпечує високий рівень максимальної яскравості (до 400 кд/м²). Є кероване підсвічування Asus Aura Sync і вбудований хаб USB 3.2 Gen1 з підтримкою режиму швидкої зарядки.
Купити Asus ROG Strix XG27AQ 27 " чорний
Усі ціни 64 →Asus 27" ROG Strix XG27AQ-W (90LM06U0-B03370) White 90LM06U0-B03370 | 26 048 грн. |
Монітор ігровий 27" ASUS ROG Strix XG27AQ-W (90LM06U0-B03370) білий | 26 399 грн. |
Монитор Asus 27" ROG Strix XG27AQ-W 2xHDMI, DP, 2xUSB, MM, IPS, 2560x1440, | 26 494 грн. |
Монітор ASUS ROG Strix XG27AQ (90LM06U0-B01370) 90LM06U0-B01370 | 20 431 грн. |
Монітор 27" ASUS ROG Strix XG27AQ-W (90LM06U0-B03370) 90LM06U0-B03370 | 26 399 грн. |