Ноутбук Asus ROG Strix G18 2023 G814JV [G814JV-N6037]
Відео 2Фото 32 | від 81 599 до 103 999 грн. Порівняти ціни 8 →2023 рікROG Strixігровийпродуктивний240 ГцDDR5дискретнаSSD M.2USB4Wi-Fi 6Eшвидка зарядкаCyberpank 2077підсвічуванняхороший DCI-P3без апгрейду ОЗП Дисплей:18 ", 2560x1600 (16:10) Процесор:Core i7, 13650HX, 1.9 ГГц Відеокарта:RTX 4060 ОЗП:32 ГБ Накопичувач:SSD M.2, 1024 ГБ ОС:без ОС Вага ноутбука:3 кг |
Модифікації Asus ROG Strix G18 2023 G814JV 20
Характеристики
Asus ROG Strix G18 2023 G814JV [G814JV-N6037] |
|
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Asus ROG Strix G18 2023 G814JV [G814JV-N6037]
Сортувати
ASUS ROG Strix G18 G814JV (G814JV-N6037) | 81 599 грн. |
Ноутбук Asus ROG Strix G18 G814JV (G814JV-N6037) | 92 321 грн. |
Ноутбук ASUS ROG Strix G18 G814JV (G814JV-N6037) | 83 890 грн. |
ASUS ROG Strix G18 G814JV (G814JV-N6037) 2000 G814JV-N6037 | 103 999 грн. |
ASUS ROG Strix G18 G814JV (G814JV-N6037) | 81 599 грн. |
ASUS ROG Strix G18 G814JV (G814JV-N6037) G814JV-N6037 | 92 499 грн. |
ASUS ROG Strix G18 G814JV (G814JV-N6037) 32 G814JV-N6037 | 99 999 грн. |
Закрити
Система охолодження, потужний, клавіші FHD в 2023 році!? Жесть. За пів години вирішив докинути, взяти QHD Вадим: користуюся Asus ROG Strix G18 (2023) G814JV менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди
Рекомендуємо
Є багато різних портів, це вам не яблуко із 3 шт usb-c!!
Дуже багато налаштувань і тут вони працюють. Можна турбо, можна тишу - запас потужності достатній, щоб при економному режимі видавати усе одно шустру роботу. Потужну!