Неттоп Asus Mini PC PB63 PB63-B5047MH (90MS02R1-M001F0)
від 28 654 до 33 550 грн. Порівняти ціни 16 →Проц:Core i5, 10400, 2.9 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:UHD Graphics 630 Накопичувач:512 ГБ ОС:DOS |
Модифікації Asus Mini PC PB63 2
Характеристики
Asus Mini PC PB63 PB63-B5047MH |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Asus Mini PC PB63 PB63-B5047MH
Колір:
Сортувати
Неттоп ASUS PB63-B5047MH (90MS02R1-M001F0) | 28 821 грн. |
Неттоп ASUS PB63-B5047MH MFF (90MS02R1-M001F0) 90MS02R1-M001F0 | 28 664 грн. |
Неттоп ASUS PB63-B5047MH (90MS02R1-M001F0) | 28 821 грн. |
Комп'ютер ASUS PB63-B5047MH MFF / i5-13400, 16GB, F512GB, WiFi (90MS02R1-M | 30 122 грн. |
Неттоп ASUS PB63-B5047MH (90MS02R1-M001F0) 90MS02R1-M001F0 | 28 821 грн. |
ще пропозиції 11 → |
Закрити
Рекомендуємо