Неттоп Asus Mini PC PN51 PN51-S1-B3324AD (90MS02A1-M003H0)
від 22 131 до 24 299 грн. Порівняти ціни 17 →Проц:Ryzen 3, 5300U, 2.6 ГГц ОЗП:8 ГБ Відео:Radeon Vega 6 Накопичувач:256 ГБ ОС:Windows 11 Pro |
Модифікації Asus Mini PC PN51 1
Характеристики
Asus Mini PC PN51 PN51-S1-B3324AD |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Asus Mini PC PN51 PN51-S1-B3324AD
Колір:
Сортувати
Неттоп ASUS PN51-S1-B3324AD (90MS02A1-M003H0) | 22 290 грн. |
Неттоп ASUS PN51-S1-B3324AD MFF (90MS02A1-M003H0) 90MS02A1-M003H0 | 22 131 грн. |
Неттоп ASUS PN51-S1-B3324AD MFF, AMD R3-5300U, 8GB, F256GB, UMA, WiFi, W11 | 23 333 грн. |
Неттоп ASUS PN51-S1-B3324AD (90MS02A1-M003H0) | 22 290 грн. |
Неттоп ASUS PN51-S1-B3324AD (90MS02A1-M003H0) 90MS02A1-M003H0 | 22 290 грн. |
ще пропозиції 12 → |
Закрити
Рекомендуємо