Неттоп Asus Mini PC PN52 PN52-BBR758HD
Фото 6 | від 20 181 до 22 099 грн. Порівняти ціни 15 →Проц:Ryzen 7, 5800H, 3.2 ГГц ОЗП:купується окремо Відео:Radeon Vega 8 ОС:без ОС |
Модифікації Asus Mini PC PN52 1
Характеристики
Asus Mini PC PN52 PN52-BBR758HD |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Asus Mini PC PN52 PN52-BBR758HD
Колір:
Сортувати
Неттоп ASUS PN52-BBR758HD (90MR00R2-M000E0) | 20 290 грн. |
Неттоп ASUS PN52-BBR758HD MFF, AMD R7-5800H, 2*SO-DIMM, SATA+M.2SSD, UMA, | 21 254 грн. |
Неттоп ASUS PN52-BBR758HD (90MR00R2-M000E0) 90MR00R2-M000E0 | 20 181 грн. |
Неттоп ASUS PN52-BBR758HD (90MR00R2-M000E0) | 20 290 грн. |
Неттоп ASUS PN52-BBR758HD (90MR00R2-M000E0) 90MR00R2-M000E0 | 20 290 грн. |
ще пропозиції 10 → |
Закрити
Рекомендуємо