Корпус Cougar Duoface Pro RGB білий (385AD10.0002)
Відео 19Фото 16 |
Популярний корпус Duoface став ще більш просторим та містким у модифікації Pro RGB. Габарити цієї моделі збільшені до 496×240×465 мм. Тепер на платформі впевнено розміститься професійна графіка довжиною до 390 мм. Кейс відрізняється змінним фасадом. Як лицьову кришку можна використовувати або глуху панель із загартованого скла, або перфоровану кришку, що добре продувається. Нижній канал вентиляції, який у минулому прикривався звичайною сіткою, тепер оснащується високоякісним легкознімним фільтром.
Комп'ютерний корпус Cougar Duoface Pro RGB чудово справляється із забезпеченням чистоти внутрішнього простору. Всі припливні канали вентиляції мають дрібнокомірчастий протипиловий захист, завдяки чому шасі залишатиметься чистим набагато довше звичайного. Дана модифікація відрізняється білим забарвленням, що робить дизайн ще більш цікавим та виразним. Кейс використовує ARGB-ілюмінацію з десятками світлових ефектів. У цій моделі передбачено три допоміжні слоти PCI, які орієнтовані вертикально. Відеокарту можна буде поставити рубо, що збільшить декоративну цінність збирання. Цей корпус використовує фронтальні вентилятори, інтегровані в рамку.
Купити Cougar Duoface Pro RGB білий
Усі ціни 25 →Корпус Cougar Duoface Pro RGB White | 4 090 грн. |
Cougar Duoface Pro RGB Tempered Glass без БЖ White DUOFACE PRO RGB WHITE | 4 299 грн. |
Корпус Cougar Duoface Pro Rgb (White) | 3 881 грн. |
Ігровий корпус, 3*120mm argb, 1*120mm argb вентилятори передвстановлені, A | 4 011 грн. |
Міцний, + - хороший сам корпус, напевно найкращий варіант, АЛЕ! У буквальному сенсі вентилятори гарячі ніж моя 3080, шмят на 600 обертах, 800 і вище просто коштує шум 1000? Його чути за 2 кімнати Anuxi: користуюся Cougar Duoface Pro RGB Black менше місяця
Згідний вентилятори слабенькі , R7 5700x Rx 6800xt карта перегріваєтся Після установки одного хорошо куллера На вдув і два на видув стало краще |
Модификації Cougar Duoface Pro RGB
Ціни на Cougar Duoface Pro RGB |
---|---|---|---|---|
Cougar Duoface Pro RGB білий | від 3 769 грн. | 25 пропозицій | ||
Cougar Duoface Pro RGB чорний | від 3 548 грн. | 29 пропозицій |
Міцне скло, бо він дуже сильно був ударений при транспортуванні до мене або на склад магазину, на пошті не помітив тільки глянув на скло ціле. Зателефонував пізніше в магазин сказали нічим допомогти не можуть, значить 14 днів період поганий у нас в країні (Магазин luckylink) Записи перед відправкою у них немає.