Монітор Asus ProArt PA148CTV 14 " чорний
Відео 10Фото 13 |
Asus ProArt PA148CTV 14 " чорний
Діагональ:14 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 5 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:700:1
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, USB C
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Asus ProArt PA148CTV 14 " чорний
Усі ціни 62 →Asus 14" ProArt PA148CTV (90LM06E0-B01170) Black 90LM06E0-B01170 | 20 797 грн. |
Монітор 14" ASUS ProArt PA148CTV 90LM06E0-B01170 | 19 925 грн. |
14" Asus ProArt PA148CTV | 19 925 грн. |
Монитор портативный LCD 14" Asus ProArt PA148CTV (90LM06E0-B01170) 90LM06E | 21 055 грн. |
Монітор 14" Asus ProArt PA148CTV (90LM06E0-B01170) 90LM06E0-B01170 | 20 282 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди