Материнська плата Asus ROG STRIX Z590-I GAMING WIFI
Відео 9Фото 9 | Очікується у продажу 27 760 грн. Socket: Intel LGA 1200; Форм-фактор: mini-ITX; Розміри (мм): 170x170; Чипсет: Intel Z590; DDR4 (слотів): 2; Форм-фактор слота для пам'яті: DIMM; Частота ОЗП (МГц): 5133; Макс. об'єм пам'яті (ГБ): 64; SATA 3: 4; M.2 роз'єм: 2; Підтримка PCI Express: 4.0; Сталеві PCI-E роз' в списокмої списки |
Asus ROG STRIX Z590-I GAMING WIFI
За призначенням:для компактних ПК, геймерська
Форм-фактор:mini-ITX
Socket:Intel LGA 1200
Чипсет:Intel Z590
BIOS:Ami
Слоти ОЗП:DDR4 2 сл
Форм-фактор ОЗП:DIMM
Тактова частота ОЗП:5133 МГц
Звук (каналів):7.1
Роз'єми:HDMI, M.2
Дод. роз'єми:Thunderbolt 4
Роз'єм живлення:24-контактний
Живлення процесора:8-контактне
Всі характеристики
Серія Asus ROG Strix (ТОП)
від 35 675 грн.
пам'ять GDDR6X, 12 ГБ, 21000 МГц, NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti, Ada Lovelace, 2790 МГц, HDMI, DisplayPort, підтримка VR, підсвічування, 16 pin, 285 Вт
від 14 230 грн.
ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650E, 4 x DDR5, DIMM, 8000 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2
від 14 494 грн.
1000 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 8 х 6+2 pin, 1 x 16 pin, SATA 12 шт, Molex 6 шт, ATX, модульний, КПД 92 %, полупассивная СО, підсвічування, майнінг, сертифікат 80+ Platinum, гарантія 10 років
від 41 775 грн.
пам'ять GDDR6X, 16 ГБ, 21000 МГц, NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti SUPER, Ada Lovelace, 2700 МГц, HDMI, DisplayPort, підтримка VR, підсвічування, 16 pin, 285 Вт
від 11 863 грн.
ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650E, 4 x DDR5, DIMM, 8000 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2
від 10 360 грн.
1000 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 4 х 6+2 pin, 1 x 16 pin, SATA 5 шт, Molex 4 шт, ATX, модульний, полупассивная СО, підсвічування, сертифікат 80+ Gold, гарантія 10 років
від 5 750 грн.
пам'ять GDDR5, 6 ГБ, 8208 МГц, NVIDIA GeForce GTX 1060, 1873 МГц, для майнінгу, DVI-D, HDMI, DisplayPort, підтримка VR, підсвічування, 8 pin, 120 Вт
від 5 999 грн.
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 5100 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, охолодження M.2
від 4 499 грн.
650 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 4 х 6+2 pin, SATA 8 шт, Molex 3 шт, ATX, модульний, КПД 90 %, полупассивная СО, сертифікат 80+ Gold, гарантія 10 років
від 54 750 грн.
пам'ять GDDR6X, 16 ГБ, 23000 МГц, NVIDIA GeForce RTX 4080, Ada Lovelace, 2655 МГц, HDMI, DisplayPort, підтримка VR, підсвічування, 16 pin
від 5 899 грн.
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 5100 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, охолодження M.2
від 8 999 грн.
850 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 3 х 6+2 pin, 1 x 16 pin, SATA 6 шт, Molex 4 шт, SFX, модульний, полупассивная СО, підсвічування, сертифікат 80+ Platinum, гарантія 10 років
від 38 000 грн.
пам'ять GDDR6X, 12 ГБ, 21000 МГц, NVIDIA GeForce RTX 4070, Ada Lovelace, 2505 МГц, HDMI, DisplayPort, підтримка VR, підсвічування, 16 pin
від 6 648 грн.
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 5100 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2
від 17 080 грн.
1200 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 8 х 6+2 pin, 1 x 16 pin, SATA 12 шт, Molex 8 шт, ATX, модульний, КПД 92 %, полупассивная СО, підсвічування, майнінг, сертифікат 80+ Platinum, гарантія 10 років
від 31 999 грн.
пам'ять GDDR6X, 12 ГБ, 21000 МГц, NVIDIA GeForce RTX 4070 SUPER, Ada Lovelace, 2670 МГц, HDMI, DisplayPort, підтримка VR, підсвічування, 16 pin, 220 Вт
від 12 699 грн.
mini-ITX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650E, 2 x DDR5, DIMM, 8000 МГц, USB C, HDMI, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 11 108 грн.
1000 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 4 х 6+2 pin, 1 x 16 pin, SATA 5 шт, Molex 4 шт, ATX, модульний, полупассивная СО, підсвічування, сертифікат 80+ Gold, гарантія 10 років
від 92 994 грн.
пам'ять GDDR6X, 24 ГБ, 21000 МГц, NVIDIA GeForce RTX 4090, Ada Lovelace, 2640 МГц, HDMI, DisplayPort, підтримка VR, підсвічування, 16 pin
від 8 740 грн.
ATX, сокет Intel LGA 1200, чипсет Intel B560, 4 x DDR4, DIMM, 5333 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2
Відеоогляди
ASUS Rog Strix Z590 E Gaming - Обзор материнской платы
20 травня 202113 020 переглядів
ASUS ROG Strix Z590-I Gaming WIFI обзор. Материнская плата mini-ITX
15 квітня 20212 742 перегляда
Checking Out The ASUS ROG Strix Z590-I Gaming WiFi + Rocket Lake ITX Build
10 травня 202113 053 перегляда
ASUS ROG STRIX Z590-I Gaming WiFi Preview!
10 лютого 20217 965 переглядів
ASUS ROG STRIX Z590-I GAMING WIFI - First Look and Overview
23 лютого 202125 764 перегляда
รีวิวเมนบอร์ด ASUS Z590-i GAMING WiFi รองรับ Intel Gen11 บัสแรม 5133MHz+
3 лютого 202125 500 переглядів
Asus z590-I Gaming Wifi Unboxing and Drive Install
7 квітня 20218 197 переглядів
Is This The Best Mini ITX z590 Motherboard? ASUS ROG Strix Z590-I Gaming Honest Review
1 липня 2022521 перегляд
Asus ROG Strix Z590-I Gaming WiFi BIOS/UEFI 0707
22 червня 20212 187 переглядів
Як вибрати корпус
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 7 301 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6400 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 4 523 грн.
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 МГц, USB C, HDMI, M.2, без підсвітки
від 13 177 грн.
ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD X670E, 4 x DDR5, DIMM, 7800 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 2 850 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 2 x DDR4, DIMM, 4733 МГц, USB C, HDMI, M.2, без підсвітки
від 2 250 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD A520, 2 x DDR4, DIMM, 4600 МГц, USB C, HDMI, M.2, без підсвітки
від 3 285 грн.
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B450, 4 x DDR4, DIMM, 3600 МГц, USB C, HDMI, M.2, > 4 шт SATA3, CrossFire, охолодження M.2, підходить для майнінгу
від 3 408 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD A520, 4 x DDR4, DIMM, 4866 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, Wi-Fi, охолодження M.2
від 7 930 грн.
ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 5 017 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 2 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, охолодження M.2, без підсвітки
від 7 297 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 6 437 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, охолодження M.2, без підсвітки
від 5 375 грн.
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, охолодження M.2