Материнська плата Asus TUF GAMING B650M-PLUS
Відео 7Фото 9 |
Повнорозмірна материнська плата, побудована на базі чіпсету середнього рівня AMD B650 та оснащена процесорним сокетом AM5. Належить до верхньої межі середнього цінового сегмента і входить у незвичайну лінійку комплектуючих Asus TUF, продукція якої створена для геймерів, проте акцент у ній зроблений не на дизайні та підсвічуванні, а на якості матеріалів та збільшеному терміні експлуатації.
Для серії TUF цілком нормально використовувати довговічні теплостійкі конденсатори, енергоефективні силові ключі, спеціалізовані роз'єми живлення ProCool та подвійний текстоліт для друкованої плати. Крім цього, порти M.2 оснащені охолодженням, а слоти PCI-E укріплені армованим волокном. На відміну від більшості побратимів по серії, ця плата оснащена сокетом AM5, тому відноситься до вищого рівня і розрахована на складання просунутих робочих та ігрових систем з процесорами AMD Ryzen 7000 серії (сокет AM5), представленими в 2022 році.
Asus TUF GAMING B650M-PLUS підтримує передачу даних по шині PCI-E 5.0, дружить із високошвидкісною пам'яттю DDR5 (максимальна частота 6400 МГц), а її 14-фазна підсистема живлення готова до викликів в особі гарячих багатоядерних чипів 9/9. На додаток до цього вона оснащена корисними інструментами, які спрощують процес розгону компонентів (Optimem II, AMD EXPO, PBO). Компонування слотів плати передбачає використання двох швидкодіючих М.2 SSD-накопичувачів (шина PCI-E 5.0) та чотирьох традиційних накопичувачів SATA3.
Швидкісну обробку трафіку забезпечує контролер Realtek c пропускною здатністю 2.5 Гбіт/с. За допомогою відеопортів HDMI 2.1 та DisplayPort 1.4. пристрій здатний виводити зображення з відеоядра Vega, вбудованого в багато процесорів Ryzen. Крім цього, по всій платі розкидані конектори для LED-стрічок і водяного охолодження. На передню і задню панель винесені порти USB з підтримкою інтерфейсу USB 3.2 Gen 2x2.
Купити Asus TUF GAMING B650M-PLUS
Усі ціни 60 →Asus TUF GAMING B650M-PLUS (sAM5, AMD B650) | 8 699 грн. |
Материнська плата Asus TUF GAMING B650M-PLUS Socket AM5 | 8 699 грн. |
Материнська плата ASUS TUF GAMING B650M-PLUS (90MB1BG0-M0EAY0) 90MB1BG0-M0 | 8 699 грн. |
Asus Tuf Gaming B650M-PLUS | 8 647 грн. |
Asus Tuf Gaming B650M-PLUS | 8 564 грн. |
Модификації Asus TUF GAMING B650M-PLUS
Ціни на Asus TUF GAMING B650M-PLUS |
---|---|---|---|---|
Asus TUF GAMING B650M-PLUS WIFI | від 8 668 грн. | 65 пропозицій | ||
Asus TUF GAMING B650M-PLUS | від 7 505 грн. | 62 пропозиції |