Корпус Fractal Design Terra зелений (FD-C-TER1N-03)
Відео 9Фото 25 |
Корпус із серії ультракомпактних платформ Terra. Модифікація відрізняється гарним нефритовим відтінком. Піддон материнської плати забезпечує 7 варіантів монтажу материнської плати. Кейс має подовжене шасі — 343 мм. У системному блоці вдасться легко розмістити професійну відеокарту завдовжки до 322 мм! Комплект поставки включає фірмовий райзер PCI 4.0. При вертикальному встановленні GPU висота теплообмінника процесора зменшується до 48 мм.
Максимально допустима висота вежі CPU складає 77 мм. Комп'ютерний корпус Fractal Design Terra має унікальне дизайнерське оформлення. Спереду встановлено алюмінієву кришку з анодуванням, а також вставку з натурального дерева. Панель горіха оснащена парою високошвидкісних портів USB 3.2. Один із роз'ємів USB представлений інтерфейсом Type C у редакції Gen2x2, який забезпечує вдвічі більшу пропускну здатність – до 20 Гбіт/с. Цей порт добре підходить для високошвидкісного заряджання сучасних мобільних пристроїв. Корпус укомплектований бічним кріпленням для встановлення радіатора рідинного охолодження 120 мм. Рідкісний теплообмінник дозволить ефективно охолоджувати CPU низькопрофільним водоблоком.
Купити Fractal Design Terra зелений
Fractal Design Terra Jade (FDCTER1N03) | 9 266 грн. |
Fractal Design Terra Jade (FDCTER1N03) | 9 492 грн. |
Корпус Fractal Design Terra Jade (FD-C-TER1N-03) | 8 785 грн. |
Корпус Fractal Design Terra Jade (FD-C-TER1N-03) | 8 783 грн. |
Корпус Fractal Design Terra Jade (FD-C-TER1N-03) | 8 777 грн. |
Модификації Fractal Design Terra
Ціни на Fractal Design Terra |
---|---|---|---|---|
Fractal Design Terra графіт | від 10 080 грн. | 3 пропозиції | ||
Fractal Design Terra зелений | від 8 777 грн. | 5 пропозицій | ||
Fractal Design Terra сріблястий | від 8 603 грн. | 6 пропозицій |