Материнська плата Asus WS C621E SAGE (90SW0020-M0EAY0)
Відео 8Фото 3 |
Asus WS C621E SAGE
Форм-фактор:EEB
Socket:Intel LGA 3647
Чипсет:Intel C621
BIOS:Ami
Слоти ОЗП:DDR4 12 сл
Форм-фактор ОЗП:DIMM
Тактова частота ОЗП:2666 МГц
Звук (каналів):7.1
Роз'єми:M.2
Роз'єм живлення:24-контактний
Живлення процесора:8+8-контактне
Всі характеристики
Серія Asus Workstation (робочі станції)Порівняти в таблиці →
від 53 459 грн.
EEB, сокет AMD TR5, чипсет WRX90, 8 x DDR5, DIMM, USB C, DisplayPort, M.2, SAS, LAN 10 Гбіт/с, охолодження M.2, без підсвітки
від 35 440 грн.
CEB, сокет Intel LGA 2066, чипсет Intel X299, 8 x DDR4, DIMM, 4266 МГц, USB C, M.2, U.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, SLI, CrossFire, охолодження M.2, без підсвітки
від 39 101 грн.
E-ATX, сокет AMD WRX8, чипсет AMD WRX80, 8 x DDR4, DIMM, 3200 МГц, USB C, M.2, U.2, > 4 шт SATA3, LAN 10 Гбіт/с, SLI, Wi-Fi, без підсвітки
від 8 882 грн.
mini-ITX, сокет Intel LGA 1151, чипсет Intel C242, 2 x DDR4, DIMM, 2666 МГц, USB C, M.2, SAS, > 4 шт SATA3, відеокарта, без підсвітки
від 11 251 грн.
ATX, сокет Intel LGA 1151, чипсет Intel C242, 4 x DDR4, DIMM, 2666 МГц, USB C, M.2, SAS, > 4 шт SATA3, відеокарта, без підсвітки
від 33 599 грн.
CEB, сокет Intel LGA 4677, чипсет Intel W790, 8 x DDR5, DIMM, 6800 МГц, USB C, M.2, SAS, LAN 10 Гбіт/с, охолодження M.2, без підсвітки
від 47 499 грн.
EEB, сокет Intel LGA 4677, чипсет Intel W790, 8 x DDR5, DIMM, 6800 МГц, USB C, M.2, SAS, > 4 шт SATA3, LAN 10 Гбіт/с, охолодження M.2, без підсвітки
від 36 082 грн.
CEB, сокет AMD TR5, чипсет AMD TRX50, 4 x DDR5, DIMM, USB C, M.2, SAS, LAN 10 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 34 747 грн.
EEB, сокет Intel LGA 3647, чипсет Intel C621, 12 x DDR4, DIMM, 2666 МГц, USB C, M.2, U.2, > 4 шт SATA3, SLI, CrossFire, без підсвітки
від 25 661 грн.
EEB, сокет Intel LGA 3647, чипсет Intel C621, 16 x DDR4, DIMM, 2666 МГц, USB C, M.2, > 4 шт SATA3, відеокарта, без підсвітки
від 12 999 грн.
micro-ATX, сокет Intel LGA 1200, чипсет Intel C252, 4 x DDR4, DIMM, 3200 МГц, USB C, HDMI, M.2, > 4 шт SATA3, відеокарта, без підсвітки
від 24 637 грн.
ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel W680, 4 x DDR5, DIMM, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, SAS, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, охолодження M.2, без підсвітки
від 17 520 грн.
ATX, сокет Intel LGA 2066, чипсет Intel X299, 8 x DDR4, DIMM, 4133 МГц, USB C, M.2, U.2, > 4 шт SATA3, SLI, CrossFire, охолодження M.2, без підсвітки, підходить для майнінгу
від 18 520 грн.
ATX, сокет Intel LGA 2066, чипсет Intel C422, 8 x DDR4, DIMM, 2666 МГц, USB C, M.2, U.2, > 4 шт SATA3, SLI, CrossFire, охолодження M.2, без підсвітки, підходить для майнінгу
від 36 120 грн.
CEB, сокет Intel LGA 2066, чипсет Intel X299, 8 x DDR4, DIMM, 4200 МГц, USB C, M.2, U.2, > 4 шт SATA3, LAN 10 Гбіт/с, без підсвітки
від 52 040 грн.
CEB, сокет AMD WRX8, чипсет AMD WRX80, 8 x DDR4, DIMM, USB C, M.2, U.2, > 4 шт SATA3, LAN 10 Гбіт/с, SLI, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 28 640 грн.
ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel W680, 4 x DDR5, DIMM, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, SAS, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, охолодження M.2, без підсвітки
від 21 320 грн.
ATX, сокет Intel LGA 2066, чипсет Intel X299, 8 x DDR4, DIMM, 4133 МГц, USB C, M.2, U.2, > 4 шт SATA3, SLI, CrossFire, охолодження M.2, без підсвітки, підходить для майнінгу
КомплектуючіВсі комплектуючі для Asus WS C621E SAGE →
Відеоогляди
Как установить серверную оперативную память ASUS WS C621E SAGE LGA3647
27 червня 20221 383 перегляда
Установка Windows 10Pro на ASUS WS C621E SAGE за 10 минут
1 липня 2022608 переглядів
Установка драйверов и утилит ASUS WS C621E SAGE
14 липня 2022560 переглядів
Запуск ASUS WS C621E SAGE LGA3647 1 модуль памяти & 2 процессора
27 червня 20221 369 переглядів
Частоты оперативной памяти поддерживаемые ASUS WS C621E SAGE LGA3647
27 червня 2022611 переглядів
Запуск ASUS WS C621E SAGE LGA3647 1 модуль памяти & 1 процессор
27 червня 2022993 перегляда
Сборка на платформе ASUS WS C621E SAGE LGA3647
15 лютого 20228 783 перегляда
ASUS WS C621E SAGE Unboxing
14 листопада 20222 254 перегляда
Як вибрати корпус
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 7 074 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6400 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 4 399 грн.
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 МГц, USB C, HDMI, M.2, без підсвітки
від 13 127 грн.
ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD X670E, 4 x DDR5, DIMM, 7800 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 2 819 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 2 x DDR4, DIMM, 4733 МГц, USB C, HDMI, M.2, без підсвітки
від 2 250 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD A520, 2 x DDR4, DIMM, 4600 МГц, USB C, HDMI, M.2, без підсвітки
від 3 285 грн.
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B450, 4 x DDR4, DIMM, 3600 МГц, USB C, HDMI, M.2, > 4 шт SATA3, CrossFire, охолодження M.2, підходить для майнінгу
від 8 323 грн.
ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 5 017 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 2 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, охолодження M.2, без підсвітки
від 7 297 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 6 434 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, охолодження M.2, без підсвітки
від 5 425 грн.
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, охолодження M.2
від 7 769 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7600 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки