Смартфон Asus Zenfone 8 256 ГБ / 16 ГБ
Відео 32Фото 26 | від 29 549 грн. Купити! ASUS Смартфон ZenFone 8 (ZS590KS-2A011EU) 16/256GB 2SIM Black Obsidian 90AOnekit.com.uaМенше року (Київ) Гарантія: 12 міс. від виробника Поскаржитись |
Asus Zenfone 8 256 ГБ / 16 ГБ
2021 рікZenfone (топ)хороша автономністьгарний звук120 ГцNFCбез microSDзахист від вологиfast chargeстереоUFS 3.1Wi-Fi 6E
Екран:5.9 ", 2400x1080 (20:9), 446 ppi, 120 Гц
Пам'ять:256 ГБ, ОЗП 16 ГБ
Процесор:Snapdragon 888 5G
Камера:2 модулі, 64 МП, + 12 МП
Відео:fullHD 60 к/с, 4K, стабілізація, уповільнена зйомка
Акумулятор:4000 мАгод
Вага:169 г
Уповільнена зйомка 4K 120 к / с
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
0 1 3 5 |
Використовую телефон для соціалок + робота, в ігри не граю і на максималках не ганяла. Трохи незвично, що сканер відбитка пальця по центру екрана - кілька разів доводилося переналаштовувати відбиток, щоб зчитувалося з першого разу. - Дуже порадувала якість екрану та дозвіл – любо-дорого користуватися та тримати в руках.
- Камера справді хороша, але це якщо не порівнювати з фотоапаратами. Якість фотографій помітно просідає при слабкому освітленні. - Сподобалися нові режими заряджання телефону. Дозволяє більш дбайливо ставитися до батареї. - Рендер, відкривається і бігає все спритно. Але воно й не дивно з таким залізом на борту. - Повідключала все що тільки можна: фонове, первинне завантаження, сервіси (на зразок Bluetooth, GPS, NFC), включила автоматичні режими економії енергії, змінила світлу тему на темну, прибрала будь-які поліпшення для CPU, WiFi, Hz, мінімум на яскравість, інше . Ну, ось просто більше нічого вже покращувати відключати. Тримає не повні 3 дні. За звітами левову частку з'їдає саме режим очікування (~2 дні 14 год.). Інші телефони у мене тримали до тижня у таких випадках. Тому по автономності все дуже погано, імхо.
- Справді гріється у базових додатках, на кшталт камери, ліхтарика. Ігри не ганяли, тому не можу сказати про нагрівання під час великого навантаження. Iryna Pavlova: користуюся Asus Zenfone 8 256GB/16GB менше місяця |
Компактність та легкість із флагманським функціоналом. Недоліків не знайшов. Lex: |
Він непоганий, але треба чекати на оновлення і потім брати Детальніше у відео - https://youtu. Компактний; камери; стерео динаміки Автономність; сканер відбитка; нагрівання Vovanu4 : користуюся Asus Zenfone 8 128GB/8GB менше місяця |
Показано 3 з 9 відгуків
ще 6 відгуків
Відеоогляди
Модификації Asus Zenfone 8
Ціни на Asus Zenfone 8 |
---|---|---|---|---|
Asus Zenfone 8 128 ГБ / 8 ГБ | від 18 599 грн. | 1 пропозиція | ||
Asus Zenfone 8 256 ГБ / 12 ГБ | від 30 499 грн. | 1 пропозиція | ||
Asus Zenfone 8 256 ГБ / 16 ГБ | від 29 549 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →