Газовий котел Atem Zhytomyr-3 KS-GV-030 SN 31.5 кВт
Atem Zhytomyr-3 KS-GV-030 SN 31.5 кВт
Джерело енергії:газ
Установка:підлоговий, двоконтурний
Потужність котла:31.5 кВт, площа ~ 236 м²
Камера згоряння:відкрита
Всі характеристики
Характеристики Zhytomyr-3 KS-GV-030 SN
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Atem 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Atem.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Atem Zhytomyr-3 KS-GV-030 SN 31.5 кВт
АТЕМ КС-ГВ-030СН | 24 690 грн. |
Газовий котел АТЕМ Житомир-3 КС-ГВ 030 СН | 21 422 грн. |
Котел газовий АТЕМ Житомир-3 КС-ГВ-030СНВ (димохід вгору) | 25 924 грн. |
Котел газовий димохідний двоконтурний АТЕМ Житомир-3 КС-ГВ-030 СН | 25 924 грн. |
Модификації Atem Zhytomyr-3 KS-GV-030 SN
Ціни на Atem Zhytomyr-3 KS-GV-030 SN |
---|---|---|---|---|
Atem Zhytomyr-3 KS-GV-007 SN 7 кВт | від 13 290 грн. | 17 пропозицій | ||
Atem Zhytomyr-3 KS-GV-010 SN 10 кВт | від 14 890 грн. | 20 пропозицій | ||
Atem Zhytomyr-3 KS-GV-012 SN 12.5 кВт | від 15 116 грн. | 21 пропозиція | ||
Atem Zhytomyr-3 KS-GV-015 SN 16 кВт | від 16 353 грн. | 20 пропозицій | ||
Atem Zhytomyr-3 KS-GV-020 SN 22.5 кВт | від 19 690 грн. | 15 пропозицій | ||
Atem Zhytomyr-3 KS-GV-025 SN 26 кВт | від 20 790 грн. | 10 пропозицій | ||
Atem Zhytomyr-3 KS-GV-030 SN 31.5 кВт | від 21 422 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →