Комбінований котел Atem Zhytomyr-9 KS-GV-016SN/AOTV-12 16 кВт
40 375 грн. Купити! Котел ATEM Житомир-9 КС-ГВ-016CH/АОТВ-12Маркетплейс: Rozetka.ua Експрес ТермЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Atem Zhytomyr-9 KS-GV-016SN/AOTV-12 16 кВт
Джерело енергії:газ / вугілля
Установка:підлоговий, двоконтурний
Потужність котла:16 кВт, площа ~ 128 м²
Камера згоряння:відкрита
Всі характеристики
Характеристики Zhytomyr-9 KS-GV-016SN/AOTV-12
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Atem 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Atem.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Atem Zhytomyr-9 KS-GV-016SN/AOTV-12
Ціни на Atem Zhytomyr-9 KS-GV-016SN/AOTV-12 |
---|---|---|---|---|
Atem Zhytomyr-9 KS-GV-012SN/AOTV-12 12 кВт | від 38 680 грн. | 1 пропозиція | ||
Atem Zhytomyr-9 KS-GV-016SN/AOTV-12 16 кВт | від 40 375 грн. | 1 пропозиція | ||
Atem Zhytomyr-9 KS-GV-020SN/AOTV-15 20 кВт | від 46 053 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →