Газовий котел Atem Zhytomyr-3 KS-GV-012 SN 12.5 кВт
Порівняно недорогий газовий котел із подвійним контуром циркуляції. Модель використовує монтаж підлоги. Відкрита камера згоряння забезпечує хорошу тягу за будь-яких погодних обставин. Є функція п'єзопідпал. Дана модель має двоконтурну систему циркуляції. У теплообмінниках реалізовано антикорозійний захист. Теплова потужність пальника налаштовується в досить широких межах, що робить нагрівач економічним і ефективним.
Газовий котел Atem Zhytomyr-3 KS-GV-012 SN має відсікач тяги, що дозволяє мінімізувати втрату тепла через димохід. Також пристрій має автоматичний блок налаштування Eurosit. Монтаж передбачає розміщення підлоги. Модель сконструйована таким чином, щоб зменшити кількість появи аварійних помилок. Це максимально простий і дуже надійний котел. Він легко вмикається за будь-якої погоди і швидко виходить на робочий температурний режим. Газовий нагрівач працює з ККД у межах 90-94%, даючи можливість для організації економічного опалення та такого ж економічного ГВП.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Atem 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Atem.
Купити Atem Zhytomyr-3 KS-GV-012 SN 12.5 кВт
Усі ціни 21 →Одноконтурний газовий котел Атем Житомир-3 КС-ГВ-012 Н (верхній) 3837268 | 15 117 грн. |
АТЕМ КС-ГВ-012СН | 15 890 грн. |
Газовий котел АТЕМ Житомир-3 КС-ГВ 012 СН | 16 283 грн. |
Котел газовий АТЕМ Житомир-3 КС-ГВ-012СНВ (димохід вгору) | 16 771 грн. |
Двоконтурний газовий котел Атем КС-ГВ-012 СН (верхній) 200720231252 | 16 771 грн. |
Модификації Atem Zhytomyr-3 KS-GV-012 SN
Ціни на Atem Zhytomyr-3 KS-GV-012 SN |
---|---|---|---|---|
Atem Zhytomyr-3 KS-GV-007 SN 7 кВт | від 13 290 грн. | 17 пропозицій | ||
Atem Zhytomyr-3 KS-GV-010 SN 10 кВт | від 14 890 грн. | 20 пропозицій | ||
Atem Zhytomyr-3 KS-GV-012 SN 12.5 кВт | від 15 116 грн. | 21 пропозиція | ||
Atem Zhytomyr-3 KS-GV-015 SN 16 кВт | від 16 353 грн. | 20 пропозицій | ||
Atem Zhytomyr-3 KS-GV-020 SN 22.5 кВт | від 19 690 грн. | 15 пропозицій | ||
Atem Zhytomyr-3 KS-GV-025 SN 26 кВт | від 20 790 грн. | 10 пропозицій | ||
Atem Zhytomyr-3 KS-GV-030 SN 31.5 кВт | від 21 422 грн. | 4 пропозиції |