Газовий котел Atem Zhytomyr-M AOGV-12 SN 12.5 кВт
Atem Zhytomyr-M AOGV-12 SN 12.5 кВт
Джерело енергії:газ
Установка:парапетний, одноконтурний
Потужність котла:12.5 кВт, площа ~ 100 м²
Камера згоряння:закрита
Всі характеристики
Характеристики Zhytomyr-M AOGV-12 SN
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Atem 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Atem.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Atem Zhytomyr-M AOGV-12 SN 12.5 кВт
Усі ціни 8 →Одноконтурний газовий котел Атем Житомир-М АОГВ-12 СН 200720231256 | 15 959 грн. |
Газовий котел АТЕМ Житомир-М АОГВ-12 СН | 15 898 грн. |
Газовый бездымоходный котел Житомир-М АОГВ 12 СН 12,5 кВт 3837304 | 16 375 грн. |
Газовий котел АТЕМ Житомир-М АОГВ 12 СН 12,5 кВт | 16 375 грн. |
Котел газовий парапетний Житомир-М АОГВ 12 СН (одноконтурний) | 16 375 грн. |
ще 3 пропозиції
Дуже гарна ціна. Приємно, що вітчизняні виробники можуть робити техніку з співвідношенням ціна/якість. На тлі цін на імпортні газові котли можна сказати, що ціна фантастично хороша. І при цьому якість котлів на дуже пристойному рівні. Так, вони не мають просунутого програмного управління, виносних термодатчиків і термостатів з рідкокристалічними екранами. Але є хороша італійська автоматика безпеки та ефективні італійські газові пальники. Є система, що запобігає, але швидше зменшує відкладення сажі на теплообміннику. Сажа сідає на спеціальному пристрої – турбулізаторі, який виконаний знімним та який можна легко зняти та очистити при обслуговуванні. Я такого ще не робив, час не настав. Але добре, що виробник потурбувався про такі питання. Тим більше, що відкладення сажі здатні протягом року знизити ККД котла на 15-40%. Ці турбулізатори за задумом виробника повинні покращувати теплопередачу і підвищувати ККД. Не скажу, чи точно ККД відповідає заявленим 92%, але витрата газу біля котла дуже помірна, за цим показником він європейцям не поступається. Атем-старт для запуску при сильних холодах, не дуже хорошій тязі, забрудненому димарі. У мене були проблеми з тягою у сильному вітрі і система дійсно допомагала запускатися. Виносний термостат, звісно, не завадив би. Гарантія в три роки це не дуже багато. Могли б і п'ять років давати, тим більше що ламатися в котлі особливо не чому, управління чисто механічне. |
Додати відгук
Модификації Atem Zhytomyr-M AOGV-12 SN
Ціни на Atem Zhytomyr-M AOGV-12 SN |
---|---|---|---|---|
Atem Zhytomyr-M AOGV-5 SN 5 кВт | від 10 690 грн. | 4 пропозиції | ||
Atem Zhytomyr-M AOGV-7 SN 7 кВт | від 12 690 грн. | 8 пропозицій | ||
Atem Zhytomyr-M AOGV-10 SN 10 кВт | від 15 130 грн. | 7 пропозицій | ||
Atem Zhytomyr-M AOGV-12 SN 12.5 кВт | від 15 898 грн. | 8 пропозицій | ||
Atem Zhytomyr-M AOGV-15 SN 15 кВт | від 18 300 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →