Газовий котел Atem Zhytomyr-M ADGV-12 SN 12 кВт
Atem Zhytomyr-M ADGV-12 SN 12 кВт
Джерело енергії:газ
Установка:парапетний, двоконтурний
Потужність котла:12 кВт, площа ~ 96 м²
Камера згоряння:закрита
Всі характеристики
Характеристики Zhytomyr-M ADGV-12 SN
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Atem 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Atem.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Atem Zhytomyr-M ADGV-12 SN 12 кВт
Усі ціни 9 →Двоконтурний газовий котел Атем Житомир-М АДГВ-12 СН 200720231254 | 18 305 грн. |
АТЕМ Житомир-М АДГВ-12 СН | 17 190 грн. |
Газовий котел АТЕМ Житомир-М АДГВ-12 СН | 17 772 грн. |
Котел газовий парапетний АТЕМ Житомир-М АДГВ-12СН 12 кВт двохконтурний (з | 18 305 грн. |
Газовий котел АТЕМ Житомир-М АДГВ 12 СН 12,5 кВт | 18 305 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Atem Zhytomyr-M ADGV-12 SN
Ціни на Atem Zhytomyr-M ADGV-12 SN |
---|---|---|---|---|
Atem Zhytomyr-M ADGV-7 SN 7 кВт | від 14 290 грн. | 8 пропозицій | ||
Atem Zhytomyr-M ADGV-10 SN 10 кВт | від 16 390 грн. | 9 пропозицій | ||
Atem Zhytomyr-M ADGV-12 SN 12 кВт | від 17 190 грн. | 9 пропозицій | ||
Atem Zhytomyr-M ADGV-15 SN 15 кВт | від 20 090 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →