Газовий котел Atem Zhytomyr-3 KS-GV-060 SN 60 кВт
Atem Zhytomyr-3 KS-GV-060 SN 60 кВт
Джерело енергії:газ
Установка:підлоговий, двоконтурний
Потужність котла:60 кВт, площа ~ 480 м²
Камера згоряння:відкрита
Всі характеристики
Характеристики Zhytomyr-3 KS-GV-060 SN
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Atem 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Atem.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Atem Zhytomyr-3 KS-GV-060 SN
Ціни на Atem Zhytomyr-3 KS-GV-060 SN |
---|---|---|---|---|
Atem Zhytomyr-3 KS-GV-045 SN 40 кВт | від 37 890 грн. | 2 пропозиції | ||
Atem Zhytomyr-3 KS-GV-060 SN 60 кВт | від 52 450 грн. | 2 пропозиції | ||
Atem Zhytomyr-3 KS-GV-080 SN 80 кВт | від 74 833 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →