Комбінований котел Atem Zhytomyr-9 KS-GV-012SN/AOTV-12 12 кВт
38 680 грн. Купити! Котел ATEM Житомир-9 КС-ГВ-012СН/АОТВ-12Маркетплейс: Rozetka.ua Експрес ТермЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Це унікальний котел із комбінованою конструкцією. Модель здатна працювати як на твердому паливі, так і на газі. Пристрій використовує окремі камери згоряння. Додатково передбачено конструктивну можливість для встановлення електричних ТЕНів. Ємність топки досягає 50 л. Для спалювання газу використовується модульний пальник із блоком керування EuroSit 630. У цій моделі застосовуються роздільні димарі.
Для відведення продуктів згоряння із твердопаливної жаровні використовується патрубок із шибером. Комбінований котел Atem Zhytomyr-9 KS-GV-012SN/AOTV-12 дозволяє забезпечувати опалювальний контур теплом за будь-яких обставин. Якщо раптово припиниться подача газу, підтримувати нагрівання можна за рахунок твердого палива. Жарівня може працювати як на вугіллі з дровами, так і на брикетах. Теплообмінний контур використовує класичну однопроточну конструкцію. Пристрій має пожежобезпечну конструкцію з підвищеною практичністю. Таким котлом зручно користуватися, він забезпечує ефективне і водночас економічне нагрівання. Цю модель можна додатково оснастити допоміжним теплообмінником для ГВП. Для газового пальника передбачений зручний п'єзопідпал.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Atem 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Atem.
Модификації Atem Zhytomyr-9 KS-GV-012SN/AOTV-12
Ціни на Atem Zhytomyr-9 KS-GV-012SN/AOTV-12 |
---|---|---|---|---|
Atem Zhytomyr-9 KS-GV-012SN/AOTV-12 12 кВт | від 38 680 грн. | 1 пропозиція | ||
Atem Zhytomyr-9 KS-GV-016SN/AOTV-12 16 кВт | від 40 375 грн. | 1 пропозиція | ||
Atem Zhytomyr-9 KS-GV-020SN/AOTV-15 20 кВт | від 46 053 грн. | 1 пропозиція |